21921

İmaj Halı Yıkama Makinalarına Hoşgeldiniz!


1993 Yılında kurmuş olduğumuz temizlik şirket zaman geçtikçe teknolojiden yararlanarak sürekli kendimizi yenileyip İMAJ HALI YIKAMA MAKİNALARI adı altındahalı yıkama makinaları üretimine başlamıştır.önceleri her ne kadar lüks olsada artık zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir halı yıkatma. Hanımların evde halı yıkatma işi işkence haline gelmiştir, harcadıkları deterjan su ve insan gücü artık bu işin çok zor olduğunu göstermektedir. Önceleri yerde yıkanan halılar temiz olmamakla beraber hijyenikte olmuyordu. Çalışan personelin giymiş olduğu çizmeyle hem halı yıkaması hem tuvalete gidip gelip tekrar halıya basarak halıyı yıkaması halıyı temizlemekten çıkıp daha da kirletmesine sebep oluyordu. Gün geçtikçe bilinçlenen halkımız artık halılarının yerde yıkanmasını istemeyip hijyenik olmasını ve daha temiz yıkanmasını istiyordu. Yıkama bölümümüzü arayan müşterilerimizin halıyı nasıl yıkadığımızı sormalarından bu konunun ciddi bir hal aldığını anlamamıza yetmişti. bizlerde ilk makinamızı 2000 yılında yapmaya başladık önceleri çok talep görmesede halkın ısrarcı davranmasından ötürü makinalaşma gittikçe yaygın bir hal almaya başladı. Bilirsinizki aslında halı evimizin en kutsal eşyasıdır, üzerinde namaz kılarız çocuklarımız oyunlar oynar yemeklerimizi yeriz. bu yüzden halının temiz ve hijyenik olması şartdır. yaptığımız uzun süreli arge çalışmalar sonrası halıyı yüzeysel olarak değil özüne kadar temizleyecek makinalar üretmektir. Bunuda yapmış olduğumuz makinalarda kullandığımız ekipmanlarda ıspatlamış bulunmaktayız. Hatta biraz abartarak makinalarımıza kayıt cihazı kamera kayıt sistemi ve kameralar yerleştirmiş bulunmaktayız. Bu kamera sistemi ne işe yaramaktadır? müşterilere otomatik makinalarda halılarının yıkandığını göstere bilen bir sistemdir. internetten halılarının nasıl yıkadığını canlı canlı olarak izleme olanağı sağladığı gibi güvenlik kamerası ve kayıt tutmaya da yarayan bu sistemi Türkiyede ilk olarak İMAJ MAKİNA SANAYİ olarak biz kullanmaya başladık ve halende müşterilerin doğrultusunda istenilen makinalara yerleştirilmektedir. kurmuş olduğumuz şirketlerin isimleri değişmiş olsada kalitemiz ve üretmiş olduğumuz makinalarımız sürekli olarak teknolojiye ayak uydurmayı başarmıştır.Ve bu bağlamda yine bir ilke imza atarak 19 fırçalı  süper makinamızı üretmeye başladık.
 
Peki bu 19 Fırça Ne İşe Yarar ;Bu makina ile zamandan , deterjandan ve Elektrik sarfiyatından tutundan iş gücüne kadar tüm alanlarda size tasarruf sağlayacaktır.Bundan sonra 6m2 bir halı üzerine basan 19 fırçanın çıkaramayacağı hiç bir leke kalmayacak ve halı 45 saniye gibi kısa bir sürede yıkanmış olacak.Bunun yanı sıra yine bir ilk olan ve çapı 500 lük olan boru sıkmamızla 30 saniye gibi kısa bir sürede halıyı sıkmış olacak ve 30 dakikada güneşte bıraktıktan sonra müşterinize teslim edebileceksiniz. Bunu tüm müşterilerinize taahhüt edebilirsiniz.

iMAJ HALI YIKAMA  MAKİNE SANAYİ -Otomatik Halı Yıkama Makinası
Temizlik makinaları sektöründeki uzun yılların verdiği  tecrübemizle ürettigimiz tam otomatik halı yıkama makinası. Halı yıkama işletmeleri için otomatik halı yıkama makinası. İmaj halı yıkama makineleri sanayi firmamız ile sürekli değişen ve teknoloji ile yeni tasarım halı yıkama makinalarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olacaktır.

Endüstriyel halı yıkama makinası kullanmanın avantajları siz değerli halı yıkama firmaları için faydaları şu şekildedir. 

  • Otomatik halı yıkama makinası ile bilgisayarlı kullanım sayesinde minumum işçilik maliyeti
  • Otomatik halı yıkama makinası ile yatay fırçalama ile halı temizlemede mükemmel sonuç
  • Otomatik halı yıkama makinası ile alan tasarrufu sağlayan yere kurulabilen sistem
  • Otomatik halı yıkama makinası ile su,kimyasal ve işçilikten tasarruf
  • Otomatik halı yıkama makinası ile halının kirlilik durumuna göre ayarlanabilir yıkama süresi
  • Otomatik halı yıkama makinası ile ayarlanabilir su ve deterjan kontrolu
  • Otomatik halı yıkama makinası ile fırçalamada şanjumanlı fırça motor sistemi
  • Otomatik halı yıkama makinasını tek elemanla kullanım olasılığı
  • Otomatik halı yıkama makinası ile tercihe gore 3 ya da 4 fırçalı modeller
  • Otomatik halı yıkama makinası ayarlanabilir halıya baskı kuvveti
Artık hiç bir müşteriniz ;
-Halımız temizlenmemiş,
-Halımız geç geldi,
-Bir gün dendi hala ortada yok demeyecek
 
Sizde Memnun Olun , Müşterilerinizde...
                                                                                                                                                   
Saygılarımızla
Murat YILDIZ